Shiba Inu (SHIB), geçen ay 0,00001 dolar seviyesinden başlayarak, 0,00004 doların üzerine çıkarak önemli bir yükseliş kaydetti. Bu yükselişle birlikte, kripto para birimi tüm zamanların en yüksek fiyatının yüzde 50 altına indi, böylece piyasalarda büyük bir ilgi uyandırdı.

Kripto Piyasasında Artan SHIB Kararlılığı

Kripto analistlerinin yüksek fiyat beklentileri ve Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama'nın bu beklentilere verdiği destek, SHIB pazarındaki yatırımcıların morallerini yükseltti. Kripto analisti Jake Gagain'in sosyal medyada paylaştığı, Shiba Inu'nun piyasa değerinin 100 milyar dolara ulaşacağına dair tahmini, özellikle Kusama'nın dikkatini çekti ve destek aldı. Gagain'in tahmini, SHIB'in piyasa değerinin, son en yüksek seviyeden üç kat daha yüksek olabileceğine işaret ediyor.

Analistlerin Öngörüleri ve Piyasa Beklentileri

Gagain dışında, Oscar Ramos gibi diğer ünlü analistler de Shiba Inu'nun fiyatının 0,0001 dolar seviyesini geçeceğine dair tahminlerini paylaştı. Bireysel yatırımcıların piyasaya geri dönüşünün bu ralliyi destekleyeceğini belirten Ramos, SHIB'in geçmiş performansını, bu tahminin kanıtı olarak öne sürüyor. Piyasa uzmanları, SHIB fiyatı için kısa vadede kilit bir direnç noktası olarak 0,000037 dolar seviyesini gösteriyor. Bu seviyenin aşılması halinde fiyatın 0,000047 dolara kadar yükselebileceği öngörülüyor.

Editör: Halit Alptekin