Günümüzde kredi faizlerinin oldukça yüksek olduğu bu dönemde, bankalar yeni müşterilere özel sıfır faizli kredi kampanyalarıyla dikkat çekiyor. 35 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkânı sunan bankalar, özellikle ihtiyaç kredisi faizlerinin el yaktığı şu günlerde büyük ilgi görüyor. İşte bankaların güncel faizsiz kredi kampanyaları ve detaylar...

QNB Finansbank

QNB Finansbank, yeni müşterilerine 30 bin TL'ye kadar faizsiz kredi sunuyor. Bu kampanya kapsamında, 3 ay vadeli 20 bin TL taksitli nakit avans ve 6 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Akbank

Akbank, yeni müşterilere özel 20 bin TL'lik sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyası düzenliyor. Bu kredi, 3 ay vadeli olarak sunuluyor ve geri ödeme süresi üç ay.

Garanti BBVA

Garanti BBVA, yeni müşterilerine özel 30 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkânı sunuyor. 6 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi ve 3 ay vadeli 20 bin TL nakit avans seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Türkiye İş Bankası

İş Bankası, yeni müşterilerine 25 bin TL'ye kadar sıfır faizli kredi imkânı sunuyor. Bu kredi, 3 ay vadeli taksitli nakit avans olarak kullandırılıyor.

TEB

TEB, yeni müşteri kampanyasıyla en yüksek miktarda sıfır faizli kredi sunan banka olarak öne çıkıyor. TEB'in 35 bin TL'lik sıfır faizli kredi kampanyası, 6 ay vadeli 10 bin TL ve 3 ay vadeli 25 bin TL nakit avans şeklinde sunuluyor.

DenizBank

DenizBank, yeni müşterilerine özel 25 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkânı sunuyor. Bu kampanya kapsamında, 6 ay vadeli 10 bin TL ve 3 ay vadeli 15 bin TL nakit avans kullanmak mümkün.

Enpara.com

Enpara, yeni müşterilere özel 10 bin TL'lik sıfır faizli kredi kampanyası sunuyor. Bu kredi, 6 ay vadeli olarak kullandırılıyor.

Kampanyaların Detayları ve Şartlar

Bankaların sunduğu bu sıfır faizli kredi kampanyaları, genellikle belirli vade süreleriyle sınırlı. En fazla 6 ay vade süresiyle sunulan bu krediler, nakit avans ve ihtiyaç kredisi olarak kullanılabiliyor. Kampanyalar, bankaların belirlediği şartlara uygun yeni müşteriler için geçerli.

Editör: Halit Alptekin