A1 Capital, finans piyasalarında bilgi ve sezgilerini değerlendirmek isteyen müşterileri için özel bir kampanya başlatıyor. Bu kampanya, Borsa İstanbul BIST 100 endeksinin gün içinde ulaşacağı en yüksek değeri doğru tahmin eden yatırımcılara, 1.000 TL değerinde Hepsiburada Hediye Çeki kazanma imkanı sunuyor. Yarışma 21 gün sürecek ve katılımcılar bu süre zarfında hergün 1.000 TL olmak üzere toplamda 21.000 TL  kazanabilecek.

Katılım Süreci ve Ödül Detayları

Katılımcıların, kampanyaya dahil olmak için belirtilen formu doldurarak, "Mesaj" bölümüne "BIST 100’ün Gün İçindeki Maksimum Değeri" ile ilgili tahminlerini yazmaları gerekiyor. Her iş günü, BIST-100 endeksinin en yüksek değerini +1,00 ve -1,00 endeks puanı aralığında doğru öngören ve hesabında asgari 10.000 TL değerinde varlık bulunduran katılımcılar, 1.000 TL'lik Hediye Çeki kazanma fırsatını elde edecek.

A1 Capital Hesabı Açmanın Avantajları

Henüz A1 Capital'de bir yatırım hesabınız yoksa, bu kampanya sizin için mükemmel bir başlangıç olabilir. A1 Capital hesabı açarak, şirketin sunduğu avantajlardan yararlanabilir ve bu özel kampanyaya katılarak hediye çeki kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
BURAYA TIKLAYARAK KAMPANYAYA KATILABİLİRSİNİZ

 

Editör: Halit Alptekin