Ankara'da gerçekleşen seçimlerde açık ara önde olan CHP adayı Mansur Yavaş, zaferinin ardından önemli açıklamalarda bulundu. Yavaş, başkentte sosyal belediyeciliğin kazandığını ve Ankara halkının bu zaferin gerçek sahibi olduğunu vurguladı.

Mansur Yavaş’tan Teşekkür Mesajları

Mansur Yavaş, kazanılan seçim sonrası CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere tüm teşkilatlara ve destekçilere teşekkürlerini iletti. Seçim sürecinde yanında olan ailesine ve tüm Ankara halkına özel teşekkürlerini sundu.

Ankara İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

Yavaş, seçim sürecinin ardından siyasi rozetlerin çıkarılacağını ve tüm Ankaralılara eşit hizmet sunulacağını belirtti. Başkentin Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının emaneti olduğunu, tüm şehitler adına Ankara'ya hizmet edileceğini ifade etti.

Hedef: Şeffaf ve Katılımcı Yönetim

Mansur Yavaş, Ankara’nın sanayi, tarım, turizm, ulaşım, altyapı, teknoloji, eğitim, kültür ve sanata yönelik yatırımlarının devam edeceğini vurguladı. Şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla hareket edileceğini, Ankara halkının çıkarlarının her zaman öncelikli olacağını belirtti.

Editör: Halit Alptekin