Tütün ürünleri piyasasında gözle görülür bir fiyat artışı yaşanıyor. Winston markasının ürünlerine yapılan 8 TL'lik fiyat güncellemesinin ardından, Philip Morris portföyündeki sigaraların fiyatlarına da 5 TL eklenerek yeni bir fiyat politikası uygulamaya kondu.

Güncel Fiyatlar

5 Nisan 2024'ten itibaren geçerli olacak şekilde Philip Morris'in sunduğu ürünlerdeki fiyat artışları, sigara kullanıcılarını yakından ilgilendiriyor. Yenilenen fiyat listesine göre, MARLBORO EDGE serisi 62 TL'ye, MARLBORO TOUCH serisinin mavi, gri ve beyaz seçenekleri ise 63 TL'ye yükseltildi. Klasik lezzet arayanlar için MARLBORO Red / Touch 64 TL, zarif bir deneyim sunan PARLIAMENT AQUA BLUE SLIMS 67 TL ve gece mavisi bir seçenek olan PARLIAMENT MIDNIGHT BLUE 64 TL etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Stokçuluk yapanlara "kepenk kapatma" cezası! Stokçuluk yapanlara "kepenk kapatma" cezası!

Diğer Ürünler ve Fiyatlandırma

Fiyat güncellemeleri diğer serilere de yansıtıldı. MURATTI'nin standart ve BLU serisi 61 ile 62 TL arasında fiyatlandırılırken, LARK ve CHESTERFIELD için belirlenen fiyat 60 TL olarak kaydedildi. Ekonomik alternatifler arayanlar için L&M 60 TL'den satışa sunulurken, sarmalık tütünü tercih edenler için MARLBORO ROLL 50, 80 TL'lik yeni bir fiyat etiketine kavuştu.

Editör: Halit Alptekin