Hepsiburada, 20-26 Mayıs tarihleri arasında sürecek olan "Büyük Mayıs İndirimleri" kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında, çeyiz setlerinden ev tekstil ürünlerine, küçük ev aletlerinden mobilyaya ve beyaz eşyalara kadar birçok üründe büyük indirimler sunuluyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, binlerce markada geçerli indirimler, özellikle düğün hazırlığı yapanlar için uygun seçenekler sunuyor.

İndirimli Beyaz Eşyalar ve Çeyiz Setleri

Kampanya kapsamında yeni kurulan evlerin ihtiyacı olan beyaz eşyalarda Samsung, Arçelik, Vestel ve LG gibi markaların ürünleri her gün yenilenen indirimlerle satın alınabilecek. Hoover, Vestel, Kumtel ve Arçelik markalarının 3'lü ankastre setlerinin yanı sıra, Schafer markasının elektronik ürünlerinden oluşan çeyiz setleri de bir hafta boyunca özel fırsatlarla sunuluyor.

Küçük Ev Aletlerinde Büyük Fırsatlar

Kampanya boyunca küçük ev aletleri de indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Özellikle evindeki küçük ev aletlerini yenilemek isteyenler ve düğün hazırlıkları yapanlar, Schafer ve Karaca markalı mikser ve blenderlar, Yui ve Philips fritözlerin yanı sıra dikey ve robot süpürgeler, buharlı temizlik makinesi, ütü ve kurutma makinesi gibi birçok üründe sepet indirimlerinden ve özel fiyatlardan yararlanabilecek.

Ev Tekstil Ürünlerinde Yüzde 70'e Varan İndirimler

Madame Coco, English Home ve Bella Maison markalarının ürünlerinde yüzde 70 net indirim fırsatı sunulurken, Karaca ürünlerinde 4 al 2 öde kampanyası yer alıyor. Emsan ürünleri de "ikinci ürün hediye" fırsatıyla sunuluyor. Yüzde 50 indirim fırsatıyla sunulan Chakra'nın banyo ve mutfak ürünleri ise evlerini yenilemek isteyenleri bekliyor.

Seçili Altın Takılarda İndirim

Düğün alışverişleri yapacaklar ve evlenen yakınlarına hediye arayışında olanlar için Hepsiburada'da sunulan seçili altın takı seçenekleri de indirimli fiyatlarla sahip olunabiliyor. Altın kelepçe bilezikler, beyaz altın baget küpeler, burgu zincir kolyeler gibi birçok hediye alternatifi sepette indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Editör: Merve Öney