A1 Capital, Şanlıurfa'da yatırımcılarla buluşarak 2024 sektör ve hisse öngörülerini paylaşacak. Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından biri olan A1 Capital, Şanlıurfa ve çevre illerdeki yatırımcılarla sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. Sınırlı kontenjanla ve tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek yatırımcı seminerinde, genel ekonomik görünümden 2024 yılı hisse öngörülerine kadar birçok konu ele alınacak.

Piyasalara dair güncel gelişmeler

Seminer, 8 Haziran'da 27. Bölge Şanlıurfa Eczacı Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Yatırımcılar, A1 Capital yatırım profesyonelleriyle buluşarak piyasalara ve mevcut ekonomik konjonktüre ilişkin tüm güncel gelişmeleri öğrenme fırsatı bulacak. Seminerin konuşmacıları arasında A1 Capital Genel Müdür Yardımcısı Üzeyir Doğan ve Pardus Portföy Yönetimi Algo Direktörü Mustafa Keskintürk yer alacak.

Önemli konular masaya yatırılacak

Genel ekonomik görünüm, 2024 yılı hisse önerileri, teknik analizin incelikleri, TL varlıkların cazibesi ve BIST 100’de öne çıkan sektörler gibi önemli konular seminerde ele alınacak. Yatırımcılar, "Piyasalar neleri fiyatlıyor?", "Yılın geri kalanında hangi sektörler ve şirketler ön plana çıkacak?" ve "Portföy dağılımı nasıl olmalı?" gibi sorulara yanıt arayacak.

Ücretsiz ve sınırlı kontenjana sahip bu etkinliğe kayıt olunması gerekmektedir.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Tarih ve Yer Bilgileri

Tarih: 08 Haziran 2024
Yer: 27. Bölge Şanlıurfa Eczacı Odası Konferans Salonu
Adres: Paşabağ Mah. Recep Tayyip Erdoğan Blv. No: 82 Şanlıurfa, Türkiye

Editör: Halit Alptekin