Türk Telekom'un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, müşterileri için yaz keyfini katlayacak hizmet ve kampanyalara imza atıyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, Prime'lılar, sunulan yaz ayrıcalıkları sayesinde Türkiye'nin en sevilen tatil beldelerinde gece ayrı, gündüz ayrı indirimlerden ve çeşitli ayrıcalıklardan yararlanacak.

Türk Telekom Prime müşterileri, 15 Eylül'e kadar Çeşme ve Bodrum'un eşsiz koylarındaki plajların tadını yüzde 50 indirim kampanyasıyla çıkaracak. Çeşme’de Plaj Dokuz Buçuk ve Beach Of Momo, Bodrum'da ise Kefi Beach, Beyaz Beach girişleri, Türk Telekom Prime müşterilerine yüzde 50 indirimli olacak.

Sarnıç Beach'ta Prime'lılardan giriş ücreti alınmayacak ve hesapları ve toplam ödemelerinde yüzde 15 indirim avantajı sağlanacak. Prime'lılara aynı zamanda plajlarda ücretsiz soğuk kahve ikramı da yapılacak. Sarnıç Beach'te ise Prime müşterilerine özel su sporlarında yüzde 10 indirim imkanı sağlanacak.

Türk Telekom Prime plaj indiriminden yararlanmak isteyen müşteriler, Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasındaki "Bana Özel" menüsünden ya da cep telefonundan PRIME PLAJ boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj göndererek indirimli giriş için şifrelerini alabilecek.

Soğuk kahve ikramı ayrıcalığından yararlanmak isteyen Prime'lıların ise yine aynı yolu izleyerek PRIME KAHVE TCKN 6262’ye mesaj atarak şifrelerini almaları yeterli olacak. Sarnıç Beach'te geçerli olacak su sporlarında yüzde 10 indirim ayrıcalığından yararlanmak için PRIME SARNIC TCKN yazıp 6262’ye mesaj göndererek indirimden faydalanabilecek.

Öte yandan, Türk Telekom Prime ile "Prime Açık Hava Sinema Geceleri" ise 23-30 Temmuz'da Türkiye’nin en sevilen tatil beldelerinde gerçekleşecek. Prime'lılar, Bozcaada, Akçay, Foça, Didim, Göcek, Marmaris ve Datça’da gerçekleşecek etkinliklerde, son dönemin en gözde filmlerini yaz akşamlarının atmosferinde ücretsiz izleme şansı bulacak.