MİM MEDYA bünyesinde Temmuz ayında yayın hayatına başlayacak olan ENDEX SPOR isimli Youtube spor kanalında Erman Toroğlu ve Yılmaz Vural, ortak programın yanı sıra farklı programlarla da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Endex Spor’un tanıtım çekimlerinde kamera karşısına geçen Erman Toroğlu ve Yılmaz Vural ilk defa bir dijital projede yan yana geldiklerini ve yayının başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

Youtube kanallarının özgürlüğüne vurgu yapan Erman Toroğlu, “ Ben görev yaptığım özel televizyonlarda da özgürdüm. Ancak bu özgürlük işten kovulmamla sonuçlandı. A Spor’da yayınlarıma müdahale edilmedi ve oradan memnunum. Ancak bana 'burası daha da özgür bir platform burada her şey serbest' denilince Endex Spor’da olmaya karar verdim. Bununla birlikte Yılmaz Vural hocamla müthiş bir ikili olacağımıza inanıyorum” dedi.

Endex Spor’da Erman Toroğlu ile aynı programı paylaşmanın heyecan uyandırdığını söyleyen ünlü teknik direktör Yılmaz Vural ise, programın tanıtım çekimlerinin bile büyük ses getireceğini söyledi. Yılmaz Vural, “Bizim amacımız kimseye cephe almak değil. Çok safiyane bir niyetimiz var. Hedefiz Türk futbolunun hak ettiği noktaya gelmesidir. Endex Spor çok güzel bir projeyle bize geldi. Heyecan uyandıran bir proje. Bu ekipte yer almak çok keyifli ve etkili olacak” diye konuştu.

Bünyesinde Endeks24.com ekonomi sitesinin ardından Endex Spor Youtube kanalını kuran MİM MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Adil Yıldız ise” iş ortağım Yapımcı Halit Ziya Alptekin ile uzun zamanadır bu proje üzerinde çalışıyorduk. Erman Toroğlu ve Yılmaz Vural hocalarımızın çok değerli katkılarının ardından kanalın kurulma süreci başladı. Temmuz ayında yayına başlayacak olmanın büyük heyecanını yaşıyoruz. 360 derece hizmet veren Mim Medya bünyesinde yayına girecek olan spor kanalımız bu alanda amiral gemisi olma özelliğini taşıyacak. Hedefimiz çok büyük.” dedi.